Konkurs Wiedzy Religijnej dla klas IV - VI na rok szkolny 2018/2019
"TRZEBA WIĘCEJ PODOBAĆ SIĘ BOGU - ŚWIĘTY STANISŁAW KOSTKA"

Znalezione obrazy dla zapytania św. stanisław kostkaDecyzją polskich biskupów rok 2018 jest przeżywany pod szczególnym patronatem Świętego Stanisława Kostki. Etap szkolny odbył się 9 stycznia 2019 r., natomiast etap diecezjalny 15 maja 2019 r. w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu.
W etapie diecezjalnym wzięła udział uczennica klasy VI b Anna Tańculska, która wygrała etap szkolny.

Konkurs Wiedzy Religijnej dla klas IV - VI na rok szkolny 2017/2018
"JASNOGÓRSKA KRÓLOWA POLSKI"
Znalezione obrazy dla zapytania religijne obrazki

Senat oraz Sejm RP ustanowił rok 2017 Rokiem 300-lecia Koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.
Etap szkolny odbył się 10 stycznia 2018 roku.
Najlepszy wynik w szkole uzyskała Dominika Stanisławska, która 16 maja 2018 roku w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu wzięła udział w finale diecezjalnym.
Za udział otrzymała wyróżnienie.

Konkurs Wiedzy Religijnej dla klas IV - VI na rok szkolny 2016/2017
 "DOBRY JAK CHLEB - ŚWIĘTY BRAT ALBERT CHMIELOWSKI"

Znalezione obrazy dla zapytania brat albert chmielowskiOrganizatorem konkursu jest Wydział Katechetyczny Kurii Diecezji Radomskiej. Celem konkursu jest przybliżenie uczniom osoby i życia Świętego Brata Alberta - patrona ubogich i cierpiących.

Eliminacje szkolne odbyły się 11 stycznia 2017 roku. Najwyższy wynik otrzymała uczennica klasy V a Anna Banasik, drugie miejsce zajęli: uczeń klasy IV a Jakub Kołodziejczyk i uczennica klasy VI b Barbara Bielecka.

Finalistka etapu szkolnego wzięła udział w finale diecezjalnym konkursu, który odbył się 17 maja 2017 roku w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu.