Dokumentacja szkoły

Rekrutacja uczniów

Od dnia 1 marca 2024 roku można składać do szkoły karty zgłoszenia dzieci do klas pierwszych i  oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2024/2025.

Oddziały przedszkolne - organizacja w roku szkolnym 2023/2024

• oddziały przedszkolne dla 3,4,5 latków - 10 godzinne (5 godzin zajęć bezpłatnych, pozostałe godziny płatne 1 zł za każdą godzinę, wyżywienie płatne - stawka dzienna 15 zł)
  • oddziały przedszkolne dla 6 latków - 5 godzinne (5 godzin bezpłatnych, dożywianie możliwe do wykupienia lub dożywianie w ramach bezpłatnego dożywiania organizownego przez GOPS)

Wypełnione karty można składać w Szkole Podstawowej w Gowarczowie ul. St. Żuka 3 (gabinet pedagoga lub gabinet wicedyrektora - czynny codziennie 8:00 - 14:00)